۱۳۹۵/۱۰/۲۲

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی از توزیع کارت آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنایع دستی و قالیبافان از ۲۰ دی ماه جاری خبر داد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی گفت: کارت آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنایع دستی و قالیبافان از ۲۰ دی ماه جاری در استان آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی، افشین رحیمی با اعلام این خبر گفت: هشتمین آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنایع دستی و قالیبافان 23 دی ماه  برگزار می شود.
وی با اشاره به مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش های صنایع دستی و قالیبافان که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور  ثبت نام کرده اند، 1ز 20 تا 22 دی ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانهhttp://advari.irantvto.ir  و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی،کارت ورود به جلسه خود رادریافت نمایند.
وی ادامه داد: هم چنین متقاضیان شرکت در هشتمین  آزمون سراسری سنجش مهارت در سال 1395 (کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام نموده اند، در بازه زمانی مذکور می توانند با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com و با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
رحیمی یادآور شد: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی مقرر برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه نمایند. 


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید